Březen měsíc čtenáře 2024...

... je tady! :) Co jsme si pro vás letos připravili?

Samozřejmě jsme naplánovali oblíbenou amnestii. Od 4. do 8. 3. vám odpustíme všechny dluhy za pozdě vrácené výpůjčky.

14. 3. 2024 od 17:00 proběhne slavnostní zahájení výstavy Zuzany Švandové a Lucrezie Škaloudové.

Jestli si rádi přispíte a ze vstávání kvůli přípravě snídaně jste rozmrzelí, určitě vás potěší možnost zajít na snídani k nám. :) Od 18. do 22. 3. na vás bude v prostoru u gaučíků čekat něco dobrého k zakousnutí.

A nakonec - již tradičně - vyhlásíme čtenáře roku. Kdo to je a kdo od nás za odměnu dostane nějakou malou pozornost, se dozvíte 26. 3. 2024. :)

„Březen měsíc čtenářů je akce, která se koná každý rok v březnu a je zaměřená na podporu čtení a knih. Cílem kampaně je přimět lidi, aby více četli a podporovali tak rozvoj svého vzdělání a kulturního rozhledu. Během této kampaně se pořádají různé akce, jako jsou literární soutěže, přednášky o knihách a autorech, čtení na veřejnosti a další. Březen - měsíc čtenářů je také dobrá příležitost pro knihovny, aby představily své nové služby. Je to skvělá příležitost pro všechny milovníky knih a čtení, aby si užili svůj koníček a zároveň podpořili jeho rozvoj ve společnosti.“

29. 2. 2024