Přihlásit k webu

Březen měsíc čtenáře 21

I tento rok se uskuteční Březen měsíc čtenáře, ačkoliv trochu osekaně a omezeně. 

Každý rok jsme zvyklí na společné snídaně nebo divadelní představení v našich knihovních prostorách. To vám bohužel tento rok splnit nemůžeme, ovšem aspoň některé žádané akcičky vám přeci jen splníme. 

Během celého měsíce si budete moct půjčit prezenční knihy. Ty běžně nepůjčujeme, ale vzhledem k tomuto otravnému viru si stačí najít vybranou knihu v katalogu, informovat nás o tom (buď na knihovní mail: knihovna@tul.cz a nebo na FB: @UniverzitniKnihovnaTUL do zpráv) a objednat. A pak si můžete knihu užívat celý měsíc! :) 

Rádi bychom taky dodrželi i tradici o vyhlášení nejlepšího čtenáře roku, tak ani tento rok nezůstaneme pozadu! Sledujte dál naše webovky a veškeré sociální sítě (Instagram a Facebook) a dozvíte se, kdo ze studentů i zaměstnanců je ten nejlepší.

Taky jsme naplánovali žádanou amnestii! Od 15.3. do 19.3. vám odpustíme všechny dluhy, které se vám mohly nastřádat během těchto složitějších dnů. Jediná podmínka je, abyste se zastavili u našeho výpůjčního okénka, třeba si něco půjčit nebo vrátit! :)

         


1. 3. 2021