Kompletní BOOKPORT 2021

Zkouškové, učení, a knihovny zavřené. K výdejnímu okénku se nedostanete třeba kvůli karanténě... ale kde teď číst?

Doporučujeme online moderní knihovnu BOOKPORT! Proč zrovna ten?

Protože teď ho zrovna máme zase KOMPLETNÍ! Učebnice, knihy pro děti, knihy o zdraví, beletrie a mnoho dalších titulů - to všechno tam najdete právě protože je konečně kompletní!

BOOKPORT je dostupný POUZE PRO STUDENTY A ZAMĚSTNANCE TUL. Přihlásit se můžete  přes Shibboleth.

Níže naleznete i obrázky s nápovědou:

Nahoře vyberte přihlásit se, hlavně nedávejte žádné zkoušení na 14 dnů.

Pod tlačítkem "Přihlásit se" najděte přihlášení přes eduID.

Vyskočí vám po eduID tabulka, zde vyberte TUL. Pak už se jen přihlásíte klasicky přes Shibboleth a můžete číst od rána do večera. :)

Může se v poslední době stát, že vám nebude fungovat přístup do BOOKPORTu, resp. že vám bude psát, že přístup je jen do 10 stran. CHYBA!

V tomto případě zkuste tento postup:

• V pravém horním rohu, kde jste přihlášeni, se odhlašte (tedy klikněte na šipku vpravo vedle svého jména).
  • Pak běžte znovu na stránku BOOKPORTu, a opět v pravém horním rohu klikněte na modrobílý obdélník "Přihlásit se".
  • Poté pod červeným tlačítkem klikněte na "Přihlásit se prostřednictvím eduID.cz".
  • Vyberte ze seznamu Technická univerzita v Liberci.
  • Zadejte své údaje do LIANE, tedy univerzitní jméno a heslo.
  • Pak klikněte dole na obrazovce na zelené tlačítko "přijmout".

No a pak znovu zkuste nějakou knihu. :)

19. 1. 2021