1.12. OTEVÍRÁME!

Od 1.12. bude UKN otevřena od 8.00 do 14.00. Výdejní okénko bude zrušeno.

Všichni čtenáři musí dodržovat všechna platná nařízení - tzn. zakryté dýchací cesty (nos i ústa!), rozestupy, pravidelné dezinfikování rukou, neshlukování.

Suterén zůstane zavřený - tudíž do tiché studovny a do relaxační části s gaučíky se nedostanete, pro knihy z cizojazyčné části vám dojde knihovník.

Do knihovny může max. 49 uživatelů. U informací najdete věšáček s kartičkami, při vstupu si jednu POVINNĚ odeberete a při odchodu ji vrátíte. Tak se nebude v knihovně shlukovat zbytečně moc lidí a dodrží se všechna vládní nařízení.

Nová a zkrácená otevírací doba se týká jak hlavní budovy UKN, tak pobočky E2 - tu budete moci navštívit od 9.00 do 12.00 a pak od 13.00 do 15.00.

Vydavatelství a prodejna TUL bude mít otevřeno od 8.00 do 15.00

Žádáme vás, abyste byli ohleduplní, respektovali všechna vládní nařízení a respektovali všechny naše požadavky. Nechceme zavírat potřetí. :) Děkujeme!

30. 11. 2020