Zkušební přístup Perlego

Od začátku do konce listopadu pro vás máme zkušební přístup do databáze Perlego

"We believe education is a human right, so we built an online library with accessibility, affordability and sustainability at its core."

Perlego chce zpřístupnit vzdělání všem. Studenti pro studenty vytvořili digitální knihovnu, jelikož ceny knih stoupají a třeba i u nás v knihovně jsou některé tituly rychle rozebrané. A co si budeme nalhávat, v dnešní době zákazů a pandemií raději všichni zůstáváme doma. :)

Tisíce knih v angličtině jak ke studiu, tak beletrie pro volný čas a taky integrované nástroje usnadňující studium, jako třeba zvýraznění vašich poznámek.

Ale pozor! Počet zkušebních přístupů do této databáze je omezen! Je nutné se zaregistrovat na tomto odkaze a nebo k tomu využít QR kód na plakátě níže. Bez registrace je možné pouze prohlížet nabídku titulů.

29. 10. 2020