VÝPŮJČNÍ OKÉNKO OPĚT V PROVOZU!

Vážení čtenáři,

OD ÚTERÝ 29.9. se ZAVÁDÍ DISTANČNÍ VÝUKA A OMEZUJE SE POHYB STUDENTŮ NA ŠKOLÁCH.

Proto my opět přecházíme do režimu VÝDEJNÍHO OKÉNKA!

Provoz bude stejný, jako na jaře - objednáte knihy, přijdete, zazvoníte, vyzvednete a jdete. :)
V nutném případě je možné po domluvě navštívit UKN, ovšem jen pokud to bude opravdu akutní.

Tento "výdejní režim" bude platit i na pobočce E2 - objednáte knihy na pobočku, výdejní okénko je u zadního vstupu v Bendlově ulici (GPS 50.7736947N, 15.0750125E)

Hlavní budova knihovna bude mít ve všední dny otevřeno od 8 do 16 hodin, pobočka E2 od 9 do 12 a od 13 do 15 hodin

Totéž platí i pro prodejnu skript - zvonek, a možnost vyzvednutí vámi objednaného zboží ve všední dny od 8 do 15 hodin.

Vstup do knihovny a pobočky není možný z důvodu uzavření všech budov TUL. Vše co potřebujete, můžete vyřídit přes výpůjční okénko!

Děkujeme za pochopení, a hlavně klid, společně to zvládneme!

Opět jděte po šipkách.

24. 9. 2020