Projektoví partneři

 Technische Universität Chemnitz – Universitätsbibliothek (koordinátor projektu)

     
Angela Malz vedoucí projektu, ředitelka angela.malz@bibliothek.tu-chemnitz.de
Veronika Jahn koordinátorka projektu veronika.jahn@bibliothek...
Zuzana Martinovičová administrativní pracovnice zuzana.martinovicova@bibliothek...
Monika Ullmann projektová pracovnice (EIZ) monika.ullmann@bibliothek...
Karl-Heinz Riese kontaktní osoba (MVS) karl-heinz.riese@bibliothek...
Sven Aurich kontaktní osoba (MVS) sven.aurich@bibliothek.tu-chemnitz.de
     

Hochschule Zittau/Görlitz – Hochschulbibliothek

     
Falk Maiwald vedoucí projektu, ředitel f.maiwald@hszg.de
Ralf Schwarzbach zástupce vedoucího projektu     ralf.schwarzbach@hszg.de
Carola Lammel-Wolf       účetnictví Carola.Lammel-Wolf@hszg.de                     
Marina Krebs sekretariát m.krebs@hszg.de
Markéta Peluchová projektová pracovnice Marketa.Peluchova@hszg.de
Rolf Funke kontaktní osoba (MVS) r.funke@hszg.de
     

Krajská vědecká knihovna v Liberci

     
Blanka Konvalinková  ředitelka konvalinkova@kvkli.cz                         
Dana Petrýdesová vedoucí projektu petrydesova@kvkli.cz
Lukáš Fogl projektový pracovník (MVS) fogl@kvkli.cz
Veronika Švejdová projektová pracovnice svejdova@kvkli.cz
     

Západočeská univerzita v Plzni

     
Miloslava Faitová ředitelka faitova@uk.zcu.cz
Magda Šrajbová vedoucí projektu msrajbov@uk.zcu.cz                             
Zdeňka Firstová koordinátorka projektu firstova@uk.zcu.cz
Miroslava Pourová     projektová pracovnice (OA) pourova@uk.zcu.cz
Barbora Katolická projektová pracovnice (EIZ) bar@uk.zcu.cz
Radka Čechová projektová pracovnice (MVS) rcechova@uk.zcu.cz
Bohumila Mertová projektová pracovnice (MVS) mertova@uk.zcu.cz
     

Technická Univerzita v Liberci

     
Jitka Vencláková vedoucí projektu, ředitelka jitka.venclakova@tul.cz
Lenka Kovaříková projektová pracovnice (DSpace) lenka.kovarikova@tul.cz
Zdenka Vyšohlídová      projektová pracovnice (MVS) zdenka.vysohlidova@tul.cz                       
Václav Ovčačík projektový pracovník (EIZ) vaclav.ovcacik@tul.cz