Divadelní představení Ať žije Bouchon!

Kultura volá! Dne 3. 10. 2023 navštíví naši knihovnu Divadelní spolek Višňovský ROK a přiveze s sebou absurdní frašku Ať žije Bouchon! :)

"Bouchon je malé francouzské městečko, z něhož se většina jeho obyvatel už dávno odstěhovala. Jenom starosta Jacques společně se svou sekretářkou Odette a bratrem Nicolasem se ze všech sil snaží svoje město zachránit a vyždímat z Evropské unie dotace na nejrůznější nesmyslné projekty. Po příchodu eurokomisařů se pak rozhodne vyhlásit Bouchon dalším státem evropského společenství a sám sebe jeho prezidentem."

"Absurdní fraška dvou současných francouzských autorů Jeana Della a Géralda Sibleyrase o tom, kam až může vést snaha o maximální využití nejrůznějších, zejména však evropských dotací."

Představení začíná v 18:00 a je určeno nejen pro naše čtenáře, ale samozřejmě i pro širokou veřejnost. Vstupné dobrovolné.

Těšíme se na vás. :)

25. 9. 2023